Harmonizující masáže celého těla s využitím technik Lomi Lomi Nui (Havajská masáž) a Tantry – síla nenásilného, jemného a vědomého doteku může být léčivější než-li tisíce slov.

Tantra

„Cesta skrze vědomý, láskyplný, smyslný dotek až ke spojení se svým hlubokým vnitřním JÁ a nasměrování Vaší životní energie správným směrem.“

V tantrických masážích se velmi pracuje se záměrem. Záměr je velmi důležitý právě kvůli tomu, že energie vygenerovaná v rámci masáže nám může napomoci záměr splnit. Často až překvapivě rychle a přesně. 

Generování energie při tantrické masáži spočívá v probuzení vnímání fyzického těla a jeho energie pomocí různých druhů doteků – od zemitých, pevných doteků, až po jemňoučké hlazení, šimrání, které zaznamenává již jen Vaše energetické tělo. Doteky mohou být prováděny rukama, peříčky, hedvábím, kožešinkami a dalšími pomůckami dle domluvy. Dále je energie pomocí Vašeho dechu a speciálních tahů z mé strany rozváděna dále po těle i okolo něj (do energetického těla). Jsou otevírány čakry a probouzíme energetická andělská i dračí (ďábelská) křídla. 

Celá série těchto doteků, probouzení a práce s energií nám pak může navýšit energii v těle natolik, že se dostaneme až ke stavům euforie, rozšířeného vědomí, rozplynutí těla a dalším jiným prožitkům, které často souvisí se záměrem nastaveným v úvodu masáže. 

Pro bližší informace o tantrických masážích můžete navštívit stránky studia, se kterým spolupracuji www.harmonyspa.cz, a nebo mě můžete přímo kontaktovat pomocí kontaktního formuláře níže. Kahuna body work (havajská lomi-lomi masáž)

When we change the patterns in our body, we change the patterns in our mind. When we change the patterns in our mind, we change our lives.” (Kumu Abraham Kawai’i)

Masáž („lomi lomi“) byla tradičně praktikována na Havajských ostrovech jako jedno z kahunských léčebných umění a pro relaxaci. Jedná se o celotělovou, terapeutickou masáž, kdy dochází až ke změněným stavům vědomí a pocitu rozplynutí těla.

Masáž zahrnuje plynulé rytmické tahy rukou, loktů a předloktí ke stimulaci toku energie v těle klienta a synchronizaci jeho dechu a srdečního tepu.

Při práci s tělem Kahuna terapeut aplikuje tělový olej na tělo klienta před prováděním rytmických tahů, čímž umožňuje jeho rukám volně klouzat a klientovi se znovu spojit se svým nitrem a transformovat se na buněčné úrovni.

Masáž Kahuna jako holistická práce s tělem odstraňuje energetické blokády v těle a umožňuje životu volně proudit myslí, tělem a duchem. Dlouhé, plynulé a táhlé doteky znovu spojují jednotlivce s jádrem jeho bytí a obnovují rovnováhu jeho života.


Masáže nabízím primárně v tantrickém studiu Harmony Spa, se kterým dlouhodobě spolupracuji. Dle domluvy lze ale zvolit i jiné místo. 

Ceny masáží se pohybují od 1000 Kč dle délky a typu masáže.


Chcete ke mě přijít na masáž? Napište mi a domluvíme termín.

    [instagram-feed]